[vc_row padding_top=”10″ padding_bottom=”0″][vc_column][vc_column_text]

Uzdrawianie rekonektywne – Reconnective Healing

[/vc_column_text][vc_column_text]

To nowa forma uzdrawiania wykraczająca poza dotychczas znane metody uzdrawiania energetycznegobioenergoterapii.

Ta wibracja zawiera energię, światło i informację.
Przynosi RÓWNOWAGĘ, rozszerza naszą ŚWIADOMOŚĆ, jest powrotem do naszej PEŁNI.
Pozytywne działanie uzdrawiania rekonektywnego jest potwierdzone przez naukę (można znaleźć całą książkę poświęconą badaniom nad uzdrawianiem rekonektywnym, nazywa się “Science confirms reconnective healing”, niestety niema polskiej wersji. Można również wpisać w google “Reconnective healing science reasearch”) i obecnie jest to najlepiej zbadana na świecie forma uzdrawiania energetycznego.

To uzdrawiająca wibracja, do której ludzkość ma dostęp od około 25 lat. Badają ją od wielu lat naukowcy, zafascynowani jej fenomenem. Lekarze zachodzą w głowę jak możliwe były uzdrowienie chorób, na które ich pacjenci cierpieli od lat.

Sesje trwają od 20 do 40 minut, są prowadzone również na odległość.

[/vc_column_text][vc_column_text]

Zawsze następuje uzdrowienie, które objawia się w formie najbardziej potrzebnej danej osobie na dany moment.

[/vc_column_text][vc_column_text]

Bardzo ważne jest w procesie uzdrawiania świadomość, że procesem kieruje nie uzdrowiciel, czy pacjent, a Wyższa Inteligencja Wszechświata. Uzdrowiciel jest kanałem dla wibracji, która doskonale wie, co jest dla każdego najlepsze. To praca poza ego. Ważna jest jednak gotowość pacjenta do przyjęcia uzdrowienia i brak oczekiwań co do efektów.

Skuteczność reconnective healing jest absolutnie niezależna od tego, czy się w nie wierzy czy nie. Reconnective healing zawsze wpływa pozytywnie na osobę poddającą się sesji.

[/vc_column_text][vc_column_text text_color=”#ffffff” css=”.vc_custom_1530712702152{padding-top: 5px !important;padding-bottom: 5px !important;background-image: url(https://zyjswiadomie.eu/wp-content/uploads/2018/07/StockSnap_21WIB1SIX2_Easy-Resize.com_.jpg?id=3635) !important;}”]

Na czym to polega?

[/vc_column_text][vc_column_text]Sukces uzdrowienia może pokazać się nawet po jednej sesji, szczególnie u dzieci. W niektórych przypadkach mogą być konieczne dodatkowe sesje, jednak często nie ma potrzeby, aby przeprowadzać reconnective healing regularnie, przez dłuższy okres czasu. Chyba, że chodzi o osoby bardzo schorowane, lub już starsze, z wieloma dolegliwościami. Na ogół jednak wystarcza jedna do trzech sesji. Klient sam decyduje, czy ma potrzebę, aby raz jeszcze poddać się leczeniu. Energia wprowadzona do organizmu jeszcze przez dwa tygodnie pracuje w każdej komórce ciała, trzeba dać jej czas na spełnienie swoich leczniczych zadań. Ogólnie proces reconnective healing można nazwać podwyższeniem częstotliwości wibracji organizmu na wszystkich jego poziomach.[/vc_column_text][vc_column_text css=”.vc_custom_1530712758880{padding-top: 5px !important;padding-bottom: 5px !important;background-image: url(https://zyjswiadomie.eu/wp-content/uploads/2018/07/pexels-photo-852793.jpeg?id=3640) !important;}”]

Ile sesji jest potrzebnych?

[/vc_column_text][vc_column_text]

Podczas sesji uzdrowiciel łączy się z uzdrawiającym polem wszechświata i pozwala by wibracja płynęła przez niego. Łączy się i synchronizuje z polem pacjenta. Uzdrawianie Rekonektywne nie polega na przekazywaniu energii. Uzdrowiciel nie wysyła energii, a jedynie ją odbiera z Pola Wszechświata. Proces polega na dopasowaniu i synchronizacji poziomu wibracji ciała klienta z wibracją energii, światła i informacji Universum. Ta właśnie ta synchronizacja powoduje, że możliwe staje się dokonanie transformacji, stworzenie równowagi w każdej komórce ciała, a co za tym idzie – ich uzdrowienie. Wibracje pacjenta wzrastają, a to co nie pasuje do nowej wibracji, zaczyna się samoczynnie uzdrawiać, oczyszczać. Czasem następuje to natychmiastowo, a czasem potrzebuje czasu. Zależy to od gotowości klienta na zmianę i planu jego Duszy, gdzie proces musi zajść w określony sposób.

Dr. Eric Pearl, światowej sławy uzdrowiciel, ojciec „Reconnection”, bo to do niego te wibracje dotarły po raz pierwszy mówi:

„Jeśli masz szczęście, to uzdrowienie nastąpi zgodnie z Twoimi oczekiwaniami,  ale jeśli rzeczywiście jesteś szczęściarzem to Twoje uleczenie objawi się w formie, o której Ci się nawet nie śniło, w formie, którą Uniwersum zamyśliło dla Ciebie.”

Ważne jest więc by przystąpić do sesji bez oczekiwań.

Dr. Eric Pearl wychodzi z założenia, że uzdrowienie ma miejsce na płaszczyźnie indywidualnie dopasowanej do każdego klienta. Nieraz są to zmiany widoczne natychmiast na zewnątrz, fizycznie, innym razem poprawa następuje po pewnym czasie, stopniowo, poprzez zmianę wzorców zachowania w życiu codziennym. Jeszcze innym razem następuje uwolnienie od traumy, strachu, agresji lub innych negatywnych emocji. Każdy sam decyduje o tym, jakie zmiany do siebie dopuścić, oraz jak intensywnie, zarówno fizycznie jak i psychicznie zmiany te będą odczuwane.

[/vc_column_text][vc_column_text css=”.vc_custom_1530712856672{padding-top: 5px !important;padding-bottom: 5px !important;background-image: url(https://zyjswiadomie.eu/wp-content/uploads/2018/07/pexels-photo-580871.jpeg?id=3633) !important;background-position: center !important;background-repeat: no-repeat !important;background-size: cover !important;}”]

Odczucia podczas sesji

[/vc_column_text][vc_column_text]

Każdy pacjent ma inne odczucia podczas sesji, może to być np. ciepło, zimno, falowanie, unoszenie, mrowienie, poczucie rozprzestrzeniania się, czucie nieopisanych zapachów czy widzenie bajecznych kolorów, czucie obecności istot świetlistych, aniołów, opiekunów.. Bardzo często pacjenci mają wizje, które dają im zrozumienie żródła ich problemów, są wskazówkami, co mają dalej robić.

Może też pojawić się ból w miejscach które były do tej pory chore, ale oznacza to jedynie, że właśnie tam działa energia i następuje uwolnienie.

Czasem po zabiegach w ramach procesu powracania do równowagi osoby chorują. Też jest wszystko w porządku. Choroba jest ważną częścią procesu, niezbędnym odpoczynkiem, regeneracją, oczyszczeniem, czasem na przemyślenia, by mogło nadejść nowe.

Ilość i intensywność odczuć jest bardzo indywidualna i zależy od wrażliwości danej osoby.

Brak odczuć nie znaczy, że uzdrawianie nie ma miejsca, czy jest mało skuteczne. Tak samo bardzo wiele wrażeń nie oznacza, że dana sesja jest bardziej skuteczna od tej, gdzie tych wrażeń było mało.

[/vc_column_text][vc_column_text text_color=”#ffffff” font_weight=”bold” css=”.vc_custom_1530712979383{padding-top: 5px !important;padding-bottom: 5px !important;background-image: url(https://zyjswiadomie.eu/wp-content/uploads/2018/07/pexels-photo-87584-1.jpeg?id=3642) !important;background-position: center !important;background-repeat: no-repeat !important;background-size: cover !important;}”]

Jak wygląda sesja na odległość?

[/vc_column_text][vc_column_text]

Sesje na odległość działają dokładnie tak samo jak sesje podczas osobistego spotkania z uzdrowicielem, czyli ich skuteczność jest taka sama.
Podczas sesji na odległość, umawiam się na konkretny dzień i godzinę. Na czas sesji osoba korzystająca z sesji powinna się położyć, zagwarantować by nikt jej nie przeszkadzał. Niech przestrzeń będzie bez muzyki, kadzideł czy świeczek. Podczas sesji należy skupić się na odbieraniu, na pojawiających się odczuciach. Można też zasnąć. Warto być otwartym na każdy rodzaj odczuć. Nie trzeba mieć intencji na uzdrowienie.

Po sesji rozmawiam o tym, co miało miejsce i jakie było Twoje doświadczenie.

Uzdrawianie nie kończy się w momencie skończenia sesji, właściwie wszystko się dopiero zaczyna. Energia będzie teraz krążyć w ciele i wszystkich komórkach, więc jeśli ktoś ma jakieś odczucia jeszcze po zabiegu wszystko jest w porządku.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row el_id=”opinie”][vc_column][vc_column_text]

Opinie

[/vc_column_text][vc_column_text]

“Dziękuję Ci Maćku za niesamowite wrażenia, które towarzyszyły mi podczas sesji z Tobą. Dzięki Twojej pomocy poprawiło się moje samopoczucie zarówno fizyczne jak i duchowe. Z przyjemnością w dalszym ciągu będę korzystała z Twojej pomocy.” – Paulina

[/vc_column_text][vc_column_text]

“Pewnie większość ciekawi, jakie to uczucie, co się czuje, widzi, słyszy, co się dzieje i gdzie- też zadawałam takie pytania. Każda moja sesja była inna, wyjątkowa. Przy jednej czułam delikatne falowanie tuż nad moim ciałem. Rozchodziło się zupełnie niesamowicie, wręcz niewiarygodnie. Serce biło mi jak oszalałe, ale to z fascynacji i samego faktu, co się działo. Inna była całkowicie spokojna, ale chciało mi się rozciągać- więc się rozciągałam. Potem wstałam, zrobiłam drobne rzeczy i przeszłam do innych, większych, za które zabierałam się już dłuższy czas mierzony w dniach/ tygodniach. Nie było to konieczne, po prostu tego już chciałam. Wymówek nie było.” – Alicja

[/vc_column_text][vc_column_text]

Sesja pomogła mi wzmocnić samoświadomość ,spostrzec negatywne przekonania o sobie samej jak i przyjąć bariery ,których podświadomie chciałam się wyprzeć. Podczas sesji czułam się zrelaksowana, j akby otulona w miłym kokonie. Po zabiegu odbierałam swoje ciało bardzo przyjemnie, poczułam się spokojniejsza ,szczęśliwsza jak i zwiększył się dopływ energii witalnej i twórczej. Po zabiegu miałam również lepszy kontakt ze swoim wnętrzem i pewność co do swoich działań, miłe towarzyszące wsparcie, którego mi brakowało. Polecam każdemu kto chciałby oczyścić swojego ducha i poczuć się lepiej.” – Jessica

[/vc_column_text][vc_column_text]

“W trakcie 3ech sesji, każdego dnia miałem inne odczucia – pierwszego dnia odczucia były czysto fizyczne, głównie dreszcze, które powodowały rozluźnienie. – drugiego dnia doszły do tego uderzenia ciepła rozchodzące się po całym ciele i bardzo szybko nabrałem energii – trzeciego dnia nie miałem odczuć fizycznych, przejęła wszystko emocja wszechogarniającego spokoju i świadomość tego, że wszystko w moim życiu jest na swoim miejscu Bardzo starałem się sobie pomóc w trakcie sesji różnymi wizualizacjami, potrzebowałem odpowiedzi na swoje wątpliwości. Czuję się lepiej niż 3 dni temu i jestem spokojniejszy, z lepszym zrozumieniem odpowiedzi na moje własne pytania.” – Michał

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/4″][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

Cena za sesję

[/vc_column_text][vc_column_text lead=”yes”]

Cena jednej sesji to 50 zł

Informacje kontaktowe:

Email: maciejurmanski@gmail.com lub przez formularz na dole tej strony. 🙂

Czat: Link

Telefon: 579 076 547

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/4″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

O mnie

[/vc_column_text][vc_single_image image=”3614″ img_size=”380×449″ alignment=”center” full_width=”yes”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_custom_heading text=”Maciej Urmański” font_container=”tag:h4|font_size:24px|text_align:left|color:%231170ff|line_height:36px” google_fonts=”font_family:Ubuntu%3A300%2C300italic%2Cregular%2Citalic%2C500%2C500italic%2C700%2C700italic|font_style:500%20bold%20regular%3A500%3Anormal”][vc_column_text font_size=”15px” css=”.vc_custom_1530702805503{margin-bottom: 0px !important;}”]Witaj, jestem twórcą profilu Żyj świadomie. Od około 10 lat kroczę świadomą ścieżką, w tym czasie poznawałem wiele kultur i praktykowałem wiele technik, które przynosiły mniejsze i większe pozytywne zmiany. Teraz przy pracy z innymi stosuję te, które sprawdzone na przestrzeni lat praktyk są najskuteczniejsze.

Na co dzień oprócz pracy z innymi rozszerzam swoją wiedzę z zakresu nie tylko duchowości, ale również współczesnej nauki, jednocześnie łącząc wiedzę z tych dwóch zakresów i wprowadzając więcej harmonii w życie swoje i innych.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row padding_top=”0″ padding_bottom=”0″][vc_column width=”1/4″][/vc_column][vc_column width=”1/2″ offset=”vc_col-lg-4 vc_col-md-4 vc_col-xs-12″][/vc_column][vc_column width=”1/4″ offset=”vc_col-lg-8 vc_col-md-8 vc_col-xs-12″][/vc_column][/vc_row][vc_row el_id=”make-an-appointment” type=”image” bg_image=”3571″ css=”.vc_custom_1531140802765{background-image: url(https://zyjswiadomie.eu/wp-content/uploads/2018/07/myles-tan-91630_Easy-Resize.com_.jpg?id=3571) !important;}”][vc_column][vc_column_text]

Zadaj pytanie lub umów się na sesję

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column css=”.vc_custom_1451322743880{margin-bottom: 90px !important;padding-top: 30px !important;padding-right: 30px !important;padding-bottom: 30px !important;padding-left: 30px !important;background-color: #ffffff !important;border-radius: 10px !important;}” offset=”vc_col-lg-offset-3 vc_col-lg-6 vc_col-md-offset-3 vc_col-md-6 vc_col-xs-12″]

Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę. Dane są używane tylko do odpowiedzi na wiadomości.

[/vc_column][/vc_row]

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?