Witaj, cieszę się, że postanowiłeś mnie odwiedzić. Wierzę, że znajdziesz tu coś co pozwoli Ci rozjaśnić jakąś sytuację w Twoim życiu. Nazywam się Maciej Urmański, od około 10 lat idę drogą świadomego życia, która rozpoczęła się w momencie najtrudniejszego dla mnie czasu, jakim było doświadczenie nerwicy psychosomatycznej. Od tamtego czasu pogłębiam swoją wiedzę na tematy związane z psychologią, wierzeniami różnych kultur i ich praktyk, jak również każdego dnia staram się znaleźć jakieś połączenie pomiędzy tym co było kiedyś i tym co teraz, tak aby znaleźć najbardziej skuteczne rozwiązanie, które pozwoli możliwie jak najszybciej poprawić nasze życie.

Jestem również twórcą tego portalu i profilu na Facebooku, który prowadzę od około 4 lat. 🙂

W czym mogę Cię wesprzeć?

Pewność siebie – Od dziecka miałem problemy z pewnością siebie w wielu aspektach mojego życia, co wpływało na moje relacje z innymi. Szczególnie jeśli chodziło o relacje damsko – męskie, byłem na tyle wstydliwy, że miałem nawet problemy się przywitać. Teraz swobodnie poznaje innych ludzi, bez żadnego napięcia i sprawia mi to ogromną przyjemność, tak jak wyrażanie siebie. Jeśli więc szukasz wiedzy i wsparcia przy budowie pewności siebie, chętnie ją przekażę.

Poczucie własnej wartości – Przez wiele lat miałem problem poczuć to, że jestem wartościowy. Ciągle szukałem uwagi i nie raz porzucałem wyrażanie siebie, na rzecz akceptacji otoczenia. Zdarzało się również, że nie czułem wartości w tym co robię, co odbierało mi chęci do dalszego działania. Był taki czas, że nawet opierałem swoje poczucie wartości na ilości polubień pod postami. Teraz nie mam z tym problemu, po prostu robię to co czuję. Chętnie pomogę w zrozumieniu tego czym jest poczucie własnej wartości i jak ją rozwijać.

Lęki – Kiedyś nastał taki dzień, kiedy doświadczyłem pierwszych objawów nerwicy psychosomatycznej, która w bardzo krótkim czasie przerodziła się w ataki paniki i ostatecznie w ogromne ograniczenia w jakimkolwiek aspekcie życia. Nie potrafiłem już podróżować, a czasem nawet wyjście z domu na miasto było bardzo problematyczne. Spędziłem lata ucząc się na temat lęku i radzenia sobie z nim, co przychodziło z różną skutecznością. Teraz moje wiedza pozwala mi swobodnie poruszać się po życiu i wierzę, że jest wstanie pomóc i Tobie.

Emocje – Jednym z największych problemów, jakie obecnie mają ludzie, jest brak zrozumienia dla emocji i ich doświadczania, co niestety często prowadzi do wybuchowych reakcji i nałogów, a czasem nawet chorób. Sam spędziłem lata uciekając przed sobą, zanurzając się w świat używek.

Zmiana nawyków – Ile razy obiecałeś sobie, że w nowym roku zaczniesz ćwiczyć, lepiej się odżywiać i zmienisz kompletnie swoje życie na lepsze? Bo ja wiele razy, jednak każda kolejna porażka w tym temacie powodowała coraz większe problemy z kolejnym krokiem w stronę jakiegokolwiek celu. Bo skoro nie udało się już 20 razy, to dlaczego ma się udać za 21? Do tego to ciągłe napięcie psychiczne, dotyczące samej myśli, że chcesz zmienić cokolwiek w życiu na lepsze. Brak nadziei i wizji lepszego jutra. Na szczęście da się to naprawić i chętnie nauczę Cię jak.

Mroczne i krytyczne myśli – Świat myśli jest bardzo ciekawy. Myśli jak wiadomo odgrywają dużą rolę w naszym doświadczeniu. Czy miałeś kiedyś taki czas, kiedy cokolwiek chciałeś zrobić, widziałeś tylko wszystko co tragiczne? Każda podróż musiała zakończyć się źle, każde wyjście koniecznie musiało zwiastować jakieś przykre doświadczenie. Mnie takie myśli skutecznie demotywowały do jakichkolwiek działań.

Świat snu – Sen stanowi bardzo dużą część naszego życia, a mimo to mało kto zdaje sobie sprawę jak wielkie znaczenie ma on w naszym życiu. Idziemy spać, tyle wie większość ludzi z jakimi rozmawiałem. Czy wiesz, że cykle, które towarzyszą rytmowi około dobowemu są różne dla pewnych grup ludzi? To właśnie dlatego jedni kochają chodzić spać w nocy i jest to dla nich naturalne, a inni wstają o świcie i nie mają z tym problemu. Rytmy te odpowiadają również za to, kiedy jest lepszy czas na myślenie analityczne, a kiedy na kreatywność. Wpływa on nawet na to, kiedy jest najlepsza pora na drzemkę. Poznanie tego świat jest w stanie zagwarantować znacznie wydajniejsze życie.

Przekonania – Czy wiesz, że przekonania są mocno powiązane z Twoimi reakcjami na wydarzenia? To również one decydują jak przeżyjesz życie. Jeśli wierzysz w coś, nieświadomie się tym kierujesz. Warto więc zrozumieć ten mechanizm i wiedzieć jak je wykorzeniać.

Stres – nadmiar stresu to plaga współczesnej rzeczywistości, która jak wielu z nas wie, prowadzi do wielu przykrych powikłań. Możesz się ode mnie dowiedzieć w jaki sposób radzić sobie ze stresem i znacznie zmniejszyć jego ilość w codziennym życiu.

Jak wygląda rozmowa?

Podczas rozmowy przekazuję Ci moją wiedzę i doświadczenie na tematy, które opisałem wyżej. Otrzymasz również ode mnie praktyki, które warto wykonywać, aby każdego dnia uzyskiwać nowe wyniki. Techniki te pozwolą na znacznie lepsze poznanie siebie, jak również zwiększenie intuicji i stopniowe budowanie w sobie większego spokoju.

Rozmowa wstępna na której ustalamy czego chcesz się nauczyć jest bezpłatna. 🙂

Opinie

Swoją przygodę z Panem Maciejem zaczęłam niedawno, ale efekty zobaczycie już po pierwszej godzinie . Dziękuje za zrozumienie, wysłuchanie i poświęcony czas za ogromna motywacje i obudzenia chęci poznania prawdziwej siebie. Dobrze, że są na świecie tacy ludzie jak Pan!” – Wiktoria

Rozmowa - 60 zł

Godzina rozmowy przez telefon/skype lub inny komunikator głosowy

Godzina w formie czatu - 52 zł

Czat, może być w formie anonimowej na przykład przez gadu gadu lub przez messengera na Facebooku.

Email: maciejurmanski@gmail.com

Telefon: 579 076 547

Facebook: Link

Formularz kontaktowy

Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę. Dane są używane tylko do odpowiedzi na wiadomości.

Żyj świadomie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?