Republika Długich Spódnic

@nanamija

aktywny 1 tydzień temu

Base

Nazwa użytkownika

Republika Długich Spódnic

Biografia

O REPUBLICE DŁUGICH SPÓDNIC:

Republika jest platformą, która pomaga już teraz setkom kobiet w odkryciu swojej wewnętrznej kobiecej mocy. Jest miejscem wzajemnej inspiracji, która wspiera w uwolnieniu potencjału twórczego, aby realizować siebie w pełni. Daje konkretne ćwiczenia oraz wskazówki, jak zmienić jakość swojego życia.

CO WIĘCEJ REPUBLIKA DŁUGICH SPÓDNIC, TO:

MIEJSCE, które promuje styl życia bogini. Ma cię zainspirować do odnalezienia drogi do swojej kobiecej mocy, nieważne w jakim jesteś wieku i po jakich przejściach, zawsze emanujesz pięknem i kobiecością. Odkryj ją w sobie i się w niej rozgość na stałe.

Dlaczego REPUBLIKA, bo same decydujemy o tym co nami w życiu rządzi. Jesteśmy silne, wyzwolone, znamy swoją wartość, wiemy dokąd idziemy, wewnętrzna dzika kobieta jest naszą przewodniczką, księżyc naszym towarzyszem, Matka Natura naszą nauczycielką.

Dlaczego DŁUGA SPÓDNICA, skoro mamy takie piękne nogi? Skrywa to co najcenniejsze, wszystkie nasze tajemnice, ślady po stoczonych bitwach, urazy, rany, porody, poronienia, złamania, okaleczenia, upadki, podniesienia się z nich, zadrapania, pozostałości po toksycznych związkach, byciu wykorzystywaną, niekochaną, bitą, gwałconą i wszystko to co tylko nasze, prawdziwe, co czyni nas w pełni kobietą. A co powinnyśmy hołubić, utulić i ukochać w sile naszej kobiecości. To nad czym należy się pochylić i otoczyć troską. To co tylko druga kobieta może dostrzec i zrozumieć.

Znajdziecie w REPUBLICE DŁUGICH SPÓDNIC miejsce wzajemnego zrozumienia, szacunku dla budzących się w Was pasji oraz miejsce do dzielenia się inspiracjami, które rozniecają wasz wewnętrzny ogień. Niech to będzie platforma, która pomoże wam znaleźć trop, jak odkryć w sobie na powrót dzikość i szaleństwo Waszej wewnętrznej kobiety, poczuć jej siłę i moc. Uzewnętrznić ją i nadać jej formę.

Platforma ta nie ma nic wspólnego z postawą nastawioną przeciwko mężczyznom. Mężczyźni są ważni i potrzebni (nie bójmy się tego słowa) w życiu każdej kobiety, należy im się więc docenienie. Ukrycie się w ramionach mądrego, wyrozumiałego i potrafiącego przetrwać niejedną naszą babską burzę mężczyzny, to jedno z piękniejszych doznań. Świadomość, że JEST, stoi obok, czasem milczy, nawet nie przytula, ale wspiera samą swoją obecnością, jest wystarczająca. Należą się podziękowania dla wszystkich mężczyzn naszego życia, za ślady, wspomnienia, rany, które zostawili po sobie, czyniąc nas TAK WSPANIAŁYMI KOBIETAMI, jakimi jesteśmy teraz. Dzięki temu możemy dokonywać mądrych wyborów i z poczuciem godności nosić nasze DŁUGIE SPÓDNICE.

SPOŁECZNOŚĆ REPUBLIKI DŁUGICH SPÓDNIC:

Jest nas już prawie 1000 silnych, mądrych i pięknych kobiet, które znalazły oparcie w odkrywaniu swojej mocy

DOŁĄCZ :
https://www.facebook.com/groups/329335987505874/?source_id=1563910007013740

POLAJKUJ STRONĘ:

https://www.facebook.com/Republika-D%C5%82ugich-Sp%C3%B3dnic-1563910007013740/

Facebook

http://www.facebook.com/groups/329335987505874/?source_id=1563910007013740

Instagram

http://www.instagram.com/republikadlugichspodnic/?hl=pl

Youtube

http://www.youtube.com/channel/UCLEi_dX4Dd10Lm3VtmlpxKw