in ,

Chcesz być szczęśliwy? Bądź wdzięczny!

Jeśli chcesz włączyć napisy, kliknij w ikonkę obok strzałek po prawej stronie i wybierz z listy Polski.

Chcesz być szczęśliwy? Bądź wdzięczny!

Wdzięczność daje nam ogromne możliwości, relaksuje nas, daje nam większą radość, dzięki niej zauważamy jak bardzo jesteśmy bogaci.

Żyjemy w czasach w których każdy gdzieś biegnie, wdzięczność jest nawykiem który pozwoli ci wrócić do swojego pierwotnego szczęścia, pozwoli ci zauważyć że szczęście już tu jest, nigdy nie musiałeś go szukać, nigdy nie musiałeś za nim biec, ono po prostu zawsze tu było.

Spróbuj każdego dnia po obudzeniu stwarzać w sobie coraz więcej wdzięczność, zapisując wszystko co przychodzi Ci na myśl, uświadamiając sobie jak wiele posiadasz, możesz zacząć chociażby od łóżka na którym leżysz. ?

Wiem że wielokrotnie jest nam ciężko spojrzeć pozytywnie na życie, doskonale to znam, mimo to masz możliwość wytworzenia w sobie emocji i wcale nie musi być to sztuczne, po prostu często brak szczęścia leży w naszej wewnętrznej pustce i próbujemy ją zapełnić biegnąc za widmem bogactwa materialnego, pamiętaj jednak że najważniejszą rzeczą to budować wewnętrzne szczęście które nie jest tak bardzo zależne od warunków które panują na zewnątrz co ciekawe, będąc szczęśliwym sam ze sobą masz możliwość dotarcia znacznie dalej, Twoje szczęście wewnętrzne zaczyna promieniować i naturalnie staje się nie tylko bogactwem wewnętrznym ale i zewnętrznym, pojawia się uczucie że cały świat nam tak naprawdę sprzyja. ?

A wszystko to zwykle jest tylko kwestią postrzegania życia nie jako problemu do rozwiązania a jako wspaniałej przygody do przeżycia.

Podziel się swoją opinią w komentarzu. ?

 

2 Comments

Leave a Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aloha Ke Akua – Medicine for the people