Gaja Z wykształcenia jestem pedagogiem, prywatnie wolną istotą w której nie ma podziału, a jest świadomość, że każde życie jest wartościowe. Wiem, że ta świadomość, wewnętrzne poczucie własnej wartości jest ogromną siłą i mocą, która sprawia że sięgamy po to co najlepsze, dzięki temu poczuciu jesteśmy nie do zatrzymania,rozwijamy się, jesteśmy lepsi, zdrowo traktujemy siebie i innych,dlatego twierdzę że najważniejszą relacją jaka istnieje jest relacja z samym sobą, z tego też powodu istnieje darmowy ebook, książka oraz kurs, który ma właśnie na celu pomóc taką właśnie zdrową relację z samym sobą zbudować.

Kurs online Bezwarunkowa Wartość

Kurs online Bezwarunkowa Wartość
Więcej informacji

Poczucie własnej wartości to wewnętrzna siła i moc, jak ją masz, to jesteś nie do zatrzymania, żyjesz pasją, kochasz i jesteś kochany. Był czas kiedy jej nie miałam, z czego to wynikało, jakie były tego konsekwencje, jak odzyskałam poczucie własnej wartości i nie tylko, z racji takiej,że jest to długa historia, napisałam o tym książkę pt:"Bezwarunkowa wartość", ale również stworzyłam kurs, by pomóc odzyskać poczucie własnej wartości, pomóc obudzić tę wewnętrzną siłę i moc takim osobom jak ja kiedyś byłam.

Moje serducho się raduje, jak widzi postępy kursantów. Jakiś czas temu miałam przyjemność towarzyszyć Ewie. Uwielbiam być świadkiem pięknych przemian. Fakt, że z lekcji na lekcję było lepiej, cieszył mnie, a finał, jej zmiana kierunku myślenia na wspierające, wypełnił po brzegi szczęściem. Kocham to co robię, uwielbiam pomagać innym w odzyskaniu poczucia własnej wartości, bo wiem, że te poczucie czyni nas wolnymi, szczęśliwymi, dzięki niemu pojawiają się możliwości i perspektywy, dzięki niemu stajemy się sami dla siebie sprzyjającym środowiskiem do rozwoju. Dzięki temu, że budujemy ze sobą zdrową relację, możemy takie same, piękne, zdrowe relacje, budować z innymi.

Oto cudowna wiadomość od uczestniczki kursu Ewy:

Dziękuję za ten kurs. Wreszcie odnalazłam siebie i drogę, którą chcę podążać. Dzięki Gai uwierzyłam, że to ja mam największą siłę sprawczą w swoim życiu. Niby zawsze to wiedziałam, ale jak się okazało nie było łatwo się z tym zmierzyć, nareszcie mam odwagę by w pełni żyć swoim życiem, że mam prawo być szczęśliwa i odzyskałam kontakt sama ze sobą. Kurs oczyszcza to co w nas zalega, odcina ciążący balast w postaci traum z dzieciństwa czy innych już bardziej codziennych problemów i pozwala rozwinąć skrzydła.Dziękuję

Jeśli masz taką potrzebę, zapraszam i Ciebie

Najbliższy termin 19.04-27.04

Zostań patronem

Lubisz projekt Żyj świadomie? Możesz pomóc go rozwinąć i stworzyć razem coś fajnego! :)

Blog

Szukasz ciekawych treści? Wejdź na bloga Żyj świadomie. :)