Witaj, tworząc Żyj świadomie od początku moim celem była inspiracja ludzi do bardziej świadomego i zdrowego życia. Od 4 lat staram się oto, aby dostarczać użytkownikom dobrych treści, które mają możliwie jak najbardziej praktyczne zastosowanie.

Od długiego czasu chciałem zmienić portal Żyj świadomie na społeczność żyj świadomie, dać takie opcje, które pozwolą poznać innych ludzi o wspólnym zainteresowaniu, dać jeszcze więcej ciekawych treści jak również dodać funkcje, które pozwolą użytkownikom dzielić się inspirującymi treściami, takimi jak filmy, cytaty czy pokazując inspirujące blogi. Niestety mimo wielu prób, korzystając z ogólnodostępnych rozwiązań nie udało się tego zrobić, postanowiłem więc nauczyć się programowania i stworzyć ten projekt. Efektem tego jest miejsce w którym teraz jesteś i które będzie się cały czas rozwijać.

O mnie:

Sal
Maciej Urmański Od 4 lat prowadzę profil Żyj świadomie. Od około 10 lat rozwijam swoją wiedzę na temat życia. Główne tematy jakie mnie interesują, to psychologia, duchowość(poznawanie wierzeń i praktykch naszych przodków) i to jak wiedza ta wpływa na współczesność. Szukam połączeń pomiędzy wiedza przodków, a obecnymi odkryciami i możliwościami, jakie to niesie. Moim celem jest zainspirowanie jak najwięcej ludzi do bardziej świadomego życia.

Możesz wspierać przez:


Na konto: 58 1090 1102 0000 0001 2037 0724 - Bzwbk

Kontakt: maciej@zyjswiadomie.eu

Lista funkcji, jakie ujrzysz z czasem:

I zapewne jeszcze więcej opcji, wszystko wyjdzie z czasem. :)

Ps. Lista nie jest po kolei, opcje mogą wejść w różnym czasie, zależnie od stopnia skomplikowania.